• +371 27744725
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atslēgšana EGRun remonts

Image

EGR sistēmas apzīmējums radies no nosaukuma angļu valodā: „Exhaust Gas Recirculation System” (saīsinājumā EGR), kas nozīmē izplūdes gāzu recirkulācijas sistēma. EGR vārsta funkcija dzinējā: EGR vārsts rada cilpu atpakaļ no izplūdes kolektora, atgāzēm nonākot ieplūdes kolektorā. Šo procesu sauc par izplūdes gāzu recirkulāciju. Atslēdzot EGR vārstu, Jums samazināsies risks, ka tiks bojāts ieplūdes kolektors. Juns EGR vārsts maksā no 100 - 350 EUR plus noņemšana un uzstādīšana. Atslēdzot EGR vārstu, tiks palielināta automašīnas jauda un degvielas ekonomija.

Tīrs gaiss sadegšanas kamerā bez Egr vārsta - noder vai nē?

Tātad, ja EGR vārsts tiek atvienots programmatiski - tas ir, EGR vārsts ir deprogrammēts -, tas nekad vairs neielaidīs izplūdes gāzes sadegšanas kamerā. Tas nozīmē, ka degviela un gaiss tiek sajaukti ideālā attiecībā un deg daudz labāk nekā tad, ja tā sastāvam pievienotu izplūdes gāze.

Melnā putra ieplūdes kolektorā - noderīga vai nē?

volvo kolektors_resize.png

egr problemas_v1.png

Visi dīzeļdzinēji zina vienu lietu, ja turbīna nav jauna, ieplūdes kolektorā ilgākā laika posmā parādās daudz eļļas nosēdumu. Protams, tas nenozīmē, ka turbīna ir jāremontē – taču tas saka vienu, ka ir jātīra viss ieplūdes trakts. Kad papildus tam visam caur egr vārstu tiek ievadītas izplūdes gāzes ieplūdes kolektorā, mēs iegūstam putru. Tās sastāvs ir vienkāršs: nedaudz sodrēju, nedaudz eļļas, nedaudz nesadegušu ogļūdeņražu. Mums ir daudz putruas

VAI EGR VĀRSTS VAR BOJĀT DPF FILTRU?

Situācija ar Dpf/Fap kvēpu filtru ir līdzīga katalizatora gadījumā. Interesantākais ir tikai tas, ka kvēpu filtri parasti maksā trīs reizes vairāk nekā katalītiskais neitralizators. Un visu šo izmaksu vaininieks var būt egr vārsts. Jauno dpf filtru cenas ir sākot no 300+ eur ( analogi ) oriģinālā dpf filtra zemākā cena būtu no 900-4000 eur.

EGR vārsta atslēgšanas cena sākot no 120 EUR.

Rekvizīti

Darba Laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00-18:00

Mūsu Kontakti

© 2024 autochip.lv. All Rights Reserved.