• +371 27744725
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dyno stend

Image

✅  Piedāvājam profesionālus chiptuning pakalpojumus uz 4wd dyno stenda
4 WD, Bremzēts, Sinhronizēts jaudas stends.

JAUDAS MĒRĪŠANAS STENDS

Mēs garantējam saviem klientiem visaugstāko servisa kvalitāti, jo izmantojam tikai augstākās kvalitātes un labāko aprīkojumu. Lielisks piemērs ir mūsu DYNOMAX4000 4X4 4WD jaudas stends, kas ir viens no populārākajiem pasaulē un augstu novērtēts ar savu precizitāti.DYNOMAX4000 dynostenda rādījumi tiek atpazīti un novērtēti tieši šī iemesla dēļ: tas ir precīzs un tā analīzes lapā ir parādīti visi faktori, pēc kuriem tiek veiktas korekcijas, redzamā jauda dzinējā, uz riteņiem, griezes moments, gaisa temperatūra un spiediens. Biežs ir gadījums, kad klients, kurš citur ir paveicis darbu pie dzinēja jaudas palielināšanas, atnāk pie mums un izmēram jaudu uz mūsu dyno stenda, ierauga reālos skaitļus un ir nepatīkami pārsteigts, jo skaitļi ir ievērojami mazāki par solīto. Tieši tāpēc, ka vēlamies saviem klientiem nodrošināt tikai visaugstāko servisa kvalitāti, iegādājāmies DYNOMAX4000 4X4 4WD jaudas mērīšanas stendu.Pirms jebkura darba tiek veikts sākotnējais mērījums un noteikta pašreizējā dzinēja jauda. Tas ļauj novērtēt dzinēja stāvokli un tā potenciālu. Pēc programmēšanas tiek veikts vēl viens mērījums. Tas ļauj redzēt, kāds precīzs rezultāts tika sasniegts, un pārbaudīt, vai visas sistēmas un mehānismi pēc veiktajām izmaiņām darbojas tā, kā vajadzētu. Automašīnu klientam atdodam tikai pārliecinoties, ka viss atbilst prasībām.

JAUDAS MĒRĪŠANAS STENDA DYNOMAX4000 FUNKCIJAS:

Tiek mērīta faktiskā kloķvārpstas jauda un griezes moments. Šis stends mēra, cik daudz jaudas tiek zaudēts transmisijā katrā mērījumu ciklā, kā arī mēra jaudu pie riteņiem.

Jaudas korekcijas atbilstoši ISO un SAE atkarībā no meteoroloģiskās stacijas datiem.• Tieša datu vākšana, izmantojot OBD moduli.

Slodzes simulācija, kas ļauj reproducēt reālus braukšanas apstākļus uz ceļa (piemēram, braucot kalnā).

Ir viena elektromagnētiskā slodzes bremze (retarders). Šī specifikācija ļauj pareizi noregulēt lielas hibrīdturbīnas ar dzinējiem, kuriem nepieciešama atbilstoša slodze, lai sasniegtu maksimālu veiktspēju. Šis stends ļauj dzinējam piešķirt atbilstošu slodzi, kas tam nepieciešama, lai sasniegtu maksimālo jaudu. Tāpat tas ļauj izvēlēties atbilstošu pretestību atkarībā no automašīnas jaudas (mazjaudas automašīnas netiek pārslogotas, un jaudīgās saņem slodzi, kas nepieciešama, lai testēšanas laikā sasniegtu maksimālos dzinēja parametrus un parādītu tos mērījumu līknēs ). Taču tas nedod iespēju parādīt lielāku rezultātu, bet tikai dod turbo kompresoram tos darba parametrus, kas ir iestatīti programmā.

Ja jūsu auto riepas ir aprīkotas ar radzēm tad uz Dyno stenda nevaram pārbaudīt.

Jus varat veikt mērījumu uz 4x4 Dyno stenda jau šodien cenas sākot no 50 eur

 

+37127744725

Rekvizīti

Darba Laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00-18:00

Mūsu Kontakti

© 2024 autochip.lv. All Rights Reserved.