• +371 27744725
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Please select a model

Please select a car model

Auto Chiptunings

Kādēļ izvēlēties tieši mūs?

Jūsu auto, atrodoties mūsu darbnīcā, ir apdrošināts !

Mūsu autoservisā Chiptuning cenas ir vienas no vispievilcīgākajām, piemēram:

  • DPF un EGR izprogrammēšana sākot no 120 EUR,
  • DPF izgriešana un metināšana sākot no 100 EUR,
  • jaudas palielināšana sākot no 150 EUR.

✔️ Dpf PDF (kvēpu filtrs) atslēgšana
✔️ EGR (recirkulācijas vārsts) atslēgšana

✔️ Swirl / Flaps (kolektora klapes) atslēgšana
✔️ AdBlue (piedeva) atslēgšana
✔️ DCat (katalizātors) atslēgšana
✔️ Launch Control (starta kontrole) uzlikšana
✔️ Vmax (ātruma ierobežotājs) noņemšana
✔️ DSG Tuning ( DSG ātrumkārbas tūnings)
✔️ Dūmainības un CO pārbaude pirms un pēc Chiptuning.

Vai arī jūs vēlaties piedāvāt saviem klientiem tādus pakalpojumus kā ChipTuning, EGR atslēgšanu, DPF atslēgšanu, ..? Tad jūs esat īstajā vietā.
Ar mūsu piedavātajiem skaneriem un palīdzību varat kļūt par profesionāli!
Mūsu OBD-lasītājs ir viena no modernākajām un drošākajām Tuning iekārtām visā pasaulē. Kopā ar mūsu Chiptuning failiem (Remap-failiem) jūs varēsiet piedāvāt visus pakalpojumus, piemēram, chiptuning (remap), EGR vārsta atslēgšana, DPF/FAP atslēgšana, Adblue... un padarīt jūsu biznesu augošu.
Mēs iemācīsim jūs lasīt un rakstīt programmatūru (kartes) no jūsu dzinēja vadības bloka (ECU/ECM). Kad esat izlasījis oriģinālo failu (kartes) no dzinēja vadības bloka (ECU),jūs varat augšupielādēt oriģinālo programmatūru (karti) mūsu serverī (ieejot AUTOCHIP.LV) ar tikai jums piešķirto lietotājvārdu un paroli, un mēs to pārprogrammēsim 30-50 min laikā. Pēc tam, kad ir veikts parprogamejums, jūs varat lejupielādēt čipotu failu no AUTOCHIP.lv mājas lapas un viegli to ierakstīt atpakaļ vadības blokā (ECU/ECM).
Mēs piedāvājam saviem klientiem ChipTuning-Failus automašīnām, kravas automašīnām un lauksaimniecības mašīnām. Jau 30+ parstāvju darbnīcas Latvijā un Lietuvā uzticas mūsu kvalitātei.
Pievienojieties mūsu izplatītāja tīklam un tagad pasūtiet savu OBD-lasītāju. Sāciet gūt labumu no mūsu atbalsta un zināšanām. Atbalsta komanda ir pieejama septiņas dienas no 9:30 līdz 22:00, ar mums var sazināties pa e-pastu info@autochip.lv skype AUTOCHIP.LV vai viber / whatsapp, +37127744725. Mēs sniegsim jums soli pa solim instrukcijas, lai jūs varētu droši sākt savu biznesu.
Ar cieņu,
AUTOCHIP.LV

Par Mums

Mēs kvalitatīvi un maksimāli droši palielināsim Jūsu automašīnai (arī kravas mašīnu un traktortehnikas) jaudu. Atrisināsim problēmas ar DPF, EGR, AdBlue un citas automašīnas dzinēja darbības problēmas.

Mēs veiksim Jūsu automašīnas elektroniskās vadības bloku diagnostiku, programmēšanu, pārbaudi un remontdarbus.

Mēs esam pieredzējusi kompānija, kas savā komandā ir apvienojusi labākos meistarus - profesionāļus ar daudzu gadu pieredzi Chip Tūningā. Tas ļauj mums sniegt plašu pakalpojumu klāstu, nodrošinot laipnu apkalpošanu un piedāvājot servisu/pakalpojumus, kas atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām.

Mēs esam daudz strādājuši pie tā, lai izvērtētu citu kompāniju kļūdas un nepilnības, un garantējam savu pakalpojumu veikšanu visaugstākajā līmenī. Apliecinājums tam ir vairāk kā 10000 apmierināti klienti 10 darbības gadu laikā!

Neviens no viņiem nav saskāries ar problēmām veicot tehnisko apskati CSDD.

Jūsu ieguvums būs auto jauda un lielāks komforts par daudz izdevīgāku cenu.

Jūsu auto, atrodoties mūsu darbnīcā, ir apdrošināts!

Gaidīsim Jūs mūsu servisā!

Rekvizīti

Darba Laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00-18:00 pm

Mūsu Kontakti

© 2024 autochip.lv. All Rights Reserved.