• +371 27744725
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atslēgšana DPFun remonts

Image

DPF kvēpu filtru remonts un nomaiņa. Diagnostika, reģenerācija, tīrīšana, DPF kvēpu filtru maiņa, deprogrammēšanas pakalpojumi. Mēs jums piedāvāsim visgudrāko veidu, kā atrisināt aizsērējusi dīzeļdegvielas daļiņu filtra problēmu.

Problēmas ar DPF sistēmu? DPF (kvēpfiltra) paziņojuma  noņemšana? Pateicoties mūsu pieredzējušajiem darbiniekiem, mūsu programmatūra DPF dzēšanā ir pilnīgs sistēmas risinājums, nevis vienkārša kļūdu noņemšana. Dzēšanas rezultātā tiek palielināta degvielas ekonomija, uzlabota automašīnas jauda, pagarināts turbīnas mūžs, automašīna nepaliks avārijas režīmā… DPF atslēgšanas cena sākot no 80 EUR.

Atslēdzot EGR un DPF, PDF: samazinās dīzeļdzinēju dūmainība, degvielas vidējais patēriņš, palielinās auto dzinēja ilgums un uzlabojas tā darbība, samazinās atgāzu rādījums. Šo visu nodrošina EGR un DPF, PDF izprogrammēšana.


Kad EGR un DPF nedarbojas pareizi, pieaug degvielas pateriņš un eļļas limenis taču paša dzinēja jauda samazinās. Palielinās tāds defekts kā dūmainība, kas var novest pie dzinēja noslāpšanas.

Kā arī piedāvājam profesionālus chiptuning pakalpojumus uz 4wd jaudas stenda! tādēļ garantējot individuālu un pilnvērtīgi izstrādātu programmu tieši Jūsu spēkratam!  kas padarīs Tavu auto dinamiskāku, saglabājot vai pat samazinot degvielas patēriņu.

☎️ +371 27744725

Rekvizīti

Darba Laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00-18:00

Mūsu Kontakti

© 2024 autochip.lv. All Rights Reserved.