John Deere Tractor 8R Series 8245R 9.0L I6
ECU ČIPTŪNINGS STAGE 1
Grafikos norādīts aptuvens jaudas un griezes momenta pieauguma aprēķins pēc Stage 1 pārrakstīšanas
Norādītie Stage 1 rādītāji ir aprēķināti no rūpnīcas parametriem, pieņemot aptuveni 20% pieaugumu. Faktiskais jaudas un griezes momenta pieaugums var atšķirties atkarībā no tehnikas stāvokļa, degvielas kvalitātes, dzinēja konfigurācijas un ekspluatācijas apstākļiem.
John Deere Tractor 8R sērijas 8245R dzinēja (9.0L I6) elektroniskās vadības bloka (ECU) tūninga procedūra ir precīza iestatīšana, lai uzlabotu traktora efektivitāti un uzticamību sarežģītos lauksaimniecības apstākļos. Mūsdienīgs Phoenix L14 ECU, kas aprīkots ar ECU Micro procesoru, kontrolē visus dzinēja darbības aspektus, un pareiza programmatūras pārprogrammēšana ļauj sasniegt optimālu veiktspēju.
Tūninga procesā tiek koriģēti degvielas padeves parametri, aizdegšanas laiks un citas svarīgas funkcijas, kas palielina dzinēja vilces spēku un uzlabo reakciju, īpaši strādājot pie slodzes. John Deere 8R sērijas 8245R traktoriem būtisks aspekts ir stabila darbība smagos apstākļos, tāpēc īpaša uzmanība tiek pievērsta dzinēja uzticamības un resursu nodrošināšanai.
Pēc nepieciešamības iespējams atslēgt EGR un DPF sistēmas, kas samazina dzinēja slodzi un pagarina tā kalpošanas laiku. Tāpat tiek novākti ECU kļūdu ziņojumi un ierobežojumi, kas veicina vienmērīgāku un efektīvāku traktora darbību. Mēs, AutoChip.lv, analizējam dzinēja darbību un pielāgojam programmu konkrētiem ekspluatācijas apstākļiem, nodrošinot optimālu veiktspēju un ekonomiju. ECU pārprogrammēšana ir sarežģīts process, kas prasa specializētu aprīkojumu un padziļinātas zināšanas, tāpēc ir svarīgi uzticēt to profesionāļiem. John Deere Tractor 8R sērijas 8245R tūnings ļauj maksimāli atvērt dzinēja potenciālu, palielināt veiktspēju un nodrošināt traktora uzticamu darbību daudzus gadus.
Dzinēja parametri
| Jauda (kW) | 177 |
|---|---|
| Jauda (ZS) | 237 |
| Griezes moments (Nm) | Torque (Nm) |
| Jauda (ZS (PS)) | 241 |
| ECU Brands | Phoenix |
| ECU versija | L14 |
| ЭБУ Микро | ECU Micro |
| Tools | KESS3 compatible Powergate not compatible |
| Savienojums | OBD available |
| Gads | 2009 |
| Tips | Traktori |
